Що таке геморой

Безопераційне лікування можливе

ГЕМОРОЙ - це захворювання, пов'язане з розширенням і зміщенням судинних сплетень прямої кишки і заднього проходу. Серед факторів, що сприяють розвитку геморою, найбільш значимими є - запори, і навпаки - часті проноси, сидяча робота і малорухливий спосіб життя, важка фізична праця і силові види спорту, вагітність і пологи, зловживання алкоголем. Практично 70% дорослого населення планети за своє життя хоча б раз стикаються з проявами геморою.

СИМПТОМИ, якими супроводжується геморой:

  • виділення крові із заднього проходу після дефекації (найчастіше це найперший ознака захворювання);

  • відчуття неповного випорожнення, відчуття чужорідного тіла в прямій кишці (теж може бути одним з перших проявів);

  • випадання вузлів («шишок») із заднього проходу після стільця і / або фізичної напруги;

  • болі в області заднього проходу (зазвичай з'являються вже при ускладненнях геморою);

  • виділення слизу з заднього проходу, мокнутие в області ануса (один з пізніх симптомів);

На жаль, симптоми захворювань прямої кишки досить одноманітні і неспецифічні. Це означає, що за проявами геморою може приховуватися, наприклад, анальна тріщина, поліпи прямої кишки або злоякісне новоутворення. Тому остаточний і правильний діагноз може поставити тільки лікар-фахівець після обстеження.

Доброю новиною для Вас є те, що ГЕМОРОЙ ПОВНІСТЮ ВИЛІКОВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ. Більш того, в даний час до 80% пацієнтів з гемороєм при своєчасному зверненні можуть бути вилікувані сучасними безопераційним, малотравматичними методами. Найчастіше таке лікування може проводитися амбулаторно або в стаціонарі короткочасного перебування. Малотравматичних (малоінвазивних) методів багато, але широке визнання отримали лише деякі з них:

  • склеротерапія;

  • інфрачервона фотокоагуляція;

  • латексне лігування;

і найбільш сучасні:

  • трансанальна гемороїдальна деартеріалізація (THD);

  • операція Лонго;

Переваги малоінвазивних методів очевидні - вони високоефективні, не супроводжуються вираженими больовими відчуттями, досить комфортні для пацієнта, не порушують звичний спосіб життя і практично не порушують працездатності.

Читати далі ...

В даний час всі ці методи стали доступними для Вас у більшості регіонів Росії та Україні. >>

Запорукою успішного лікування геморою малоінвазійними методами є своєчасна діагностика його на ранніх стадіях. Не відкладайте візит до лікаря - він виявиться для Вас значно простіше тривожних припущень і пошуків інформації у знайомих і в рекламі Запис на прийом

Остання модифікація 23.12.10 20:22